داریا دانش بارثاوا | تروکار چند بار مصرف me-port
14693
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14693,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
تروکار چند بار مصرفme-portتروکار چند بار مصرف me-port

ویژگی های تروکار چند بار مصرف me-port

  1. قیمت تمام شده بسیار کمتر نسبتبه  تروکارهای یکبار مصرف
  2. ساخته شده از بهترین مواد پلیمری مهندسی
  3. وزن کم
  4. قابلیت استریل شدن با انواع روش های متداول از جمله اتوکلاو بخار و پلاسما
  5. ایجاد زباله و ضایعات کمتر به نسبت تروکار های یکبار مصرف
  6. ساخت کانال تروکار از مواد با رنگ مشکی به جهت دید راحت تر و عدم تاثیر منفی بر تنظیمات لاپاراسکوپ
  7. قابلیت استفاده دز انواع عمل های ساده و پیشرفته لاپاراسکوپی

درباره تروکار چند بار مصرف me-port

تروکار ابزاری پزشکی با یک انتهای تیز است که در عمل های لاپاراسکوپی برای ایجاد حفرات در بدن به منظور دسترسی به فضای داخل بدن و ایجاد مسیر ورود و خروج دوربین (لاپاراسکوپ) و ابزار های جراحی  استفاده می شود.
تروکار ها از دو قسمت کانال و پین تروکار تشکیل شده اند، پین وظیفه برش جداره بدن و ایجاد حفره و کانال وظیفه نگهداری این حفره در طی عمل لاپراسکوپی را بر عهده دارد.

تروکارها نیز مانند اکثر ابزارهای جراحی و پزشکی در دو نوع یک بارمصرف و چندبار مصرف در دسترس هستند. نوع یکبار مصرف آنها بعد از انجام هر عمل جراحی باید به عنوان زباله عفونی معدوم سازی شود. در مقابل در تروکارهای چندبار مصرف تنها برخی از قطعات شامل والو و واشر یکبارمصرف هستند و مجموعه تروکار بعد از طی مراحل شست و شو، ضد عفونی و استریل کردن قابل استفاده خواهد بود.
تروکارهای چندبار مصرف معمولا در دو نوع تروکار های با جنس فلزی و یا تروکار های با جنس پلیمری  قابل تهیه هستند.
تروکارهای تولیدی شرکت داریا دانش بارثاوا تروکارهای چندبار مصرف با جنس پلیمری و ساخته شده از بهترین پلیمر های مهندسی است.