داریا دانش بارثاوا | دستگاه استریلایزر پلاسمای OXY-COOL
5051
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5051,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
دستگاه استریلایزر پلاسمای OXY-COOL

برای دیدن پروانه ساخت این محصول کلیک کنید.

پروانه ساخت

دستگاه استریلایزر پلاسمای OXY-COOL یک دستگاه استریل کننده تجهیزات بر پایه فن آوری تولید پلاسما در مجاورت بخار هیدروژن پروکساید است. در این فن آوری بخار هیدروژن پروکساید تبدیل به رادیکال های آزاد مانند هیدروکسیل و اکسیژن منفی می شود و این رادیکال‌های آزاد با واکنش با میکروارگانیسم ها آنها را از بین می برند. از مزایای این فن آوری نسبت به روش های مشابه می توان به سرعت، اثربخشی بالاتر، دمای پایین و عدم تولید پسماندهای مضر اشاره کرد. دمای پایین این روش آن را برای استریل کردن طیف گسترده‌ای از تجهیزات حساس ایده‌آل می‌سازد.

خروجی این دستگاه تنها بخار آب و هوا است که موجب شده استفاده از آن نیازی به تاسیسات جانبی همچون فاضلاب و تهویه نداشته باشد. علاوه بر این سهولت استفاده از این دستگاه و عدم نیاز به تفکیک تجهیزات استریل شونده یک امتیاز مثبت است.
شرکت داریا دانش بارثاوا تلاش کرده است با ارائه یک قیمت مناسب علاوه بر دستگاه OXY-COOL به مشتریان خود آپشن های متنوعی از خدمات شامل تامین مواد مصرفی، اندیکاتورهای شیمیایی و بیولوژیکی، تعویض دوره ای روغن و فیلتر و به روز رسانی های نرم افزاری را در قالب توافق انجام شده با خریداران محترم به ایشان ارائه کند.

Check out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration.